Podsumowanie sezonu 2021

Podsumowanie sezonu 2021

Sezon 2021, podobnie jak 2020 zaczął się z lekkim poślizgiem.

W przeciwieństwie do 2020, tym razem dojechaliśmy do końca. 

 

Można było nas spotkać na: Bike Atelier Maraton, MTB Cross Maraton, Bike Maraton, Szosowy Klasyk, via Dolny Śląsk, Super Bieg. Byliśmy również na pojedynczych wyścigach: 4. Henrykowski Maraton Rowerowy, 8 Półmaraton Henrykowski, Sosnowica MTB, CykloOpawy - Puchar Polski XCO & Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy, albo Śląskie Święto Rowerzysty. 

 

Poszczególne cykle miały swój unikalny klimat. A nawet powiemy więcej: każde wyścigi w cyklach, też miały swój klimat. Na każdym z wyścigów spotkaliśmy świetnych ludzi, rewelacyjnych Organizatorów oraz cudownych Zawodników, z każdego z nich przywozimy inne wspomnienia. 

Zdecydowana większość Zawodników była zadowolona z naszych propozycji i odpowiedzi na pytania “co wybrać?”, czy “co polecimy na ten konkretny wyścig/dystans/pogodę?”. Mogło się zdarzyć, że nie zawsze trafiliśmy w gust Zawodnika, za co przepraszamy. 

Zostało sprzedane niezliczone ilości żeli, shotów i innych produktów. Podzieliliście się z nami Waszymi doświadczeniami z zakresu suplementacji, wyścigów i treningów. Dzięki temu jesteśmy w stanie z roku na rok z coraz lepszym skutkiem dobrać suplementację do Waszych potrzeb.

 

Dziękujemy za Wasze zaufanie. 

 

Chcielibyśmy podziękować również wszystkim Organizatorom. Bez Was, nas by nie było. Macie rewelacyjnych Pracowników, którzy wspierali nie tylko nas oraz innych Wystawców, ale co najważniejsze-wspierali Zawodników.

Nie chcemy wymieniać poszczególnych osób z imienia, lista naprawdę jest długa, a w takiej sytuacji łatwo kogoś pominąć - sama ilość zawodów na których byliśmy to ponad 50.

 

W nadchodzącym 2022 roku, planujemy: 

  • pojawić się na tych samych cyklach. A może gdzieś jeszcze wpadniemy?

  • wprowadzić kilka modyfikacji do sklepu, przede wszystkim wdrożyć obsługę wyczekiwanych paczkomatów oraz możliwość wyboru kuriera. 

 

Mamy nadzieję, że uda się nam to z Wami zrealizować.

 

Pozdrawiamy, 

Ekipa Odżywek dla Sportowców

 

Nasz wybór

sprawdź asortyment Concap w sklepie odzywkidlasportowcow.pl
sprawdź asortyment BYE w sklepie odzywkidlasportowcow.pl
sprawdź asortyment Invigor 8 w sklepie odzywkidlasportowcow.pl
sprawdź asortyment Etixx w sklepie odzywkidlasportowcow.pl
sprawdź asortyment SiS w sklepie odzywkidlasportowcow.pl

© 2011 - 2021 OdżywkiDlaSportowcow.pl

Sklep zrobiony przez GrzeMaart.PL