Nasze marki

O firmie

W dzisiejszych czasach wiele osób dba o swoją kondycję fizyczną. Uprawianie sportu jest najlepszym sposobem na osiągnięcie pożądanej sylwetki oraz zachowanie zdrowia.

Odzywki dla sportowców to profesjonalny sklep przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie oraz dbających o wygląd, zdrowie i dobrą sylwetkę.

Nasz asortyment został skomponowany z myślą o osobach aktywnych fizycznie i profesjonalnych sportowcach, którzy pragną zwiększyć swoją wydajność podczas wysiłku, niezależnie od dyscypliny.

Oferujemy odżywki dla sportowców i suplementy diety, które w zależności od rodzaju wzmacniają organizm podczas wykonywania wysiłku fizycznego, a także intelektualnego. Dodatkowo, chronią mięśnie przez zakwaszaniem i wspomagają proces odchudzania. Dostarczamy także praktyczne akcesoria, które mogą przydać się m.in. biegaczom i kolarzom, zapewniając im wygodę podczas uprawiania sportu.

Nasz sklep internetowy oferuje najwyższej jakości produkty, pochodzące od profesjonalnych marek, takich jak m.in. Concap, BRL, SiS, Etixx, Maxim, PowerBar

 

Jeśli nie wiesz co wybrać lub masz wątpliwości skontaktuj się z nami poprzez "Pytanie do sprzedającego".

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące suplementacji, łączenia, dawkowania i stosowania suplementów.

 

Właściciel:

Grzemaart Sp z o.o. spółka komandytowa
ul.Cedro Mazur 7
25-252 Kielce
 
NIP: 9591994208
REGON: 368111094
 
Kontakt:  732-821-603

 

Nasz wybór

© 2011 - 2024 OdżywkiDlaSportowcow.pl

Sklep zrobiony przez GrzeMaart.PL