Nasze marki

BES-T zamów już dziś na odzywkidlasportowcow.pl!

Bio Essentials Sports - Technology (BES-T®) to innowacja w świecie sportu. Zastosowanie opatentowanej technologii zaowocowało nową generacją suplementów sportowych, które naprawdę robią różnicę. Unikalna metoda aplikacji i satysfakcjonujące rezultaty spowodowały ogromny wzrost popularności produktów wśród wszystkich sportowców, we wszystkich dyscyplinach i we wszystkich grupach wiekowych. Umożliwiło to firmie BES-T® naznaczyć swój znak na światowej scenie jako profesjonalna marka kosmetyków pielęgnacyjnych dla sportowców.
Zespół naukowców BES-T odkrył wielką potrzebę wprowadzenia suplementów sportowych opartych na aminokwasach. Badania wykazują, że wyniki sportowców są zdeterminowane przez części ciała, które wykorzystywane są najintensywniej w danej dyscyplinie. Te części ciała wymagają największej alokacji aminokwasów zapewniając najlepsze rezultaty. Docelowe wychwytywanie aminokwasów było dotychczas niemożliwe. BES-T® dokonał ogromnego przełomu dzięki opracowaniu systemu Liquid Patch. Jest to system, w którym aminokwasy są nakładane na skórę i wchłaniane przez mięśnie tam, gdzie ich potrzebujesz.
BES-T® gwarantuje 100% kontrol
ę jakości wytwarzanych produktów przez cały proces technologiczny. BES-T® jako jedyna marka na świecie stosuje opatentowaną technologię produkcji. Ta technologia jest niezbędna do wygenerowania systemu Liquid Patch. Wszystkie surowce są zaopatrzone w certyfikaty, które gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Po wyprodukowaniu produkty są testowane w laboratorium high-tech. Dopiero po osiągnięciu ustalonych standardów produkty są udostępniane klientom.
BES-T® wytwarza produkty high-tech, które są dostępne dla każdego.
Sportowcy mają prawo do produktów najwyższej jakości. Priorytetami są jakość, innowacyjność i wytwarzanie produktów przekraczających oczekiwania użytkowników. BES-T buduje długoterminowe relacje ze sportowcami, aby mogli osiągać najwyższe cele. Dlatego z radością czekamy na kolejne opinie dotyczące stosowania kosmetyków!

BES-T

 

Wyświetlanie:
BES-T Wetsuite Glide - 250 ml

BES-T Wetsuite Glide- to spray z technologią krzemu, który pomaga w zakładaniu i zdejmowaniu obcisłych ubrań. Umożliwia to oszczędność ...

Cena 47,50zł
Szczegóły produktu
Produkt jest niedostępny.
BES-T Warming Cream - Heat Up - 250 ml

Warming Cream - Heat Up - 250 ml- krem wzmacniający i pobudzający organizm w sposób trwały i intensywny. Zaawansowana mieszanka naturalnych ...

Cena 49,00zł
Szczegóły produktu
Produkt jest niedostępny.

Nasz wybór

© 2011 - 2024 OdżywkiDlaSportowcow.pl

Sklep zrobiony przez GrzeMaart.PL